Bayi Toplantıları

 

Bayi Toplantıları ve Teşvik Gezileri

 

FuarTurlari.net ayrıcalıklarına hoşgeldiniz!!

 

MEETING.

 

Uluslararası ve ulusal toplantılarınızı baştan sona organize ediyoruz. Sektörde 10 yılı aşkın tecrübemiz ve profesyonel ekibimizle hayallerinizdeki sınırları kaldırıyoruz…

 

 

Siz hayal edin biz gerçekleştirelim;

 

Firmamız bayi toplantı organizasyonları, konaklama hizmetleri, ulaşım ve transfer hizmetleri, toplantı kayıt ve raporlama, gala gecesi organizasyonları, host-hostes hizmetleri, süsleme alternatifleri, dekor hizmetleri, tasarım hizmetleri, tercüman hizmetleri, toplantı konseptleri, sanatçı alternatifleri, baskılı malzemeler, promosyonel ürün önerileri, VIP hizmetler, görsel şovlar, teknik ekipman hizmetleri, karşılama hizmetleri profesyonel bir biçimde gerçekleştirmektedir.

 

 

Bayi toplantı organizasyonu yapan firmalar ın en başında gelen www.fuarturlari.net; toplantı organizasyonları, bayi toplantıları, bayi toplantısı örnekleri, bayi toplantısı organizasyonu, toplantı organizasyon, bayi toplantısı, bayii toplantısı, bayi toplantısı nasıl yapılır, şirket organizasyonu, kurumsal organizasyon, bayi toplantısı yapan şirketler, bayi organizasyonu, şirket organizasyonları, bayii organizasyonları gibi konularda uzmanlaşmıştır.

 

INCENTIVE

 

İş seyahatlerinizi farklı bir deneyime çeviriyoruz.

 

Bayilerinizi, müşterilerinizi motive edebilmeniz teşvik etmeniz için eksiksiz ve harika bir seyahat programı hazırlıyoruz.

Destinasyon yönetimi, vize hizmetleri, yurtiçi ve yurtdışı tur alternatifleri, motivasyon gezileri, uçak bileti, seyahat sigortası, havaalanı yerel hizmetler, rehberlik hizmetleri ve transfer hizmetleri konusunda kusursuz bir servis garantisi veriyoruz.

Size düşen sadece bir sonraki seyahatinizin tarihini belirlemek…

 

KONGRE

 

Kongre organizasyonlarının başarısı deneyim ve bilgi birikimine dayanır.

 

Uzman ekibimiz sayesinde geleneksellikle, hiç düşünülmemiş, yepyeni, taze detayları harmanlayarak

 ‘’ bir kongreden daha fazlasıydı’’ dedirtmeyi amaçlıyoruz.

Bu bağlamda sponsorluk anlaşmalarınızı, bütçe yönetiminizi, halkla ilişkiler hizmetleri, simültane çeviri hizmetleri, güvenlik ve sağlık hizmetleri, sekreterya hizmetleri, on-line kayıt hizmetleri planlamasını uzman kongre organizasyon ekibimize bırakın.

yukarı

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı
ShopPHP | v5