İspanya Vizesi

İspanya Vizesi
Ülke-Şehir: İspanya Vizesi
Fuar Tarihleri:
Fiyatı : 185.00 EUR
Havayolu:İspanya Vizesi
Fuar Sektörüİspanya Vizesi
Havale ile indirimli: 6,215.52
Kalan Yer Sayısı: 100 Adet

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0850 532 68 21 ///212 522 44 96/// 212 522 44 97

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

İSPANYA TURİSTİK VİZESİ

 

1‐ Schengen Vizesi Başvuru Formu: Başvuru sahibi tarafından el yazısı ile kişisel olarak eksiksiz, dikkatlice doldurulmuş ve imzalanmış Schengen vize başvuru formu, 37. madde ve son sayfanın sonunda yer alan imza bölümü mutlaka imzalanmalıdır. Reşit olmayanların formu anne‐baba tarafından doldurulmalı ve her ikisi tarafından da imzalanmalıdır. BAŞVURU FORMU İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ. 

2‐ Fotoğraf: 1 adet arka fon beyaz, 3 aydan eski olmayan 3,5x4,5 cm ebatında biometrik resim. (Resimde baş üstünde ve çene altında mesafe olmalıdır. Alına ve yüze saç ya da örtü gelmemelidir. Kaşların tamamı görünmelidir. Fotoğraf ön cepheden ve tüm yüzün görünür olması gerekmektedir. Photoshop işlemi uygulanmış olmalıdır, flu, fazla parlak ya da koyu,fotoğraflar ve gözlüklü fotoğraflar kabul edilmemektedir.

 3‐ Original pasaport: Seyahat dönüş tarihinden itibaren 3 ay 15 gün geçerlilik süresi (temdit) olan ve vize etiketi yapıştırılabilecek minumum 2 boş vize sayfası olan, 10 yıldan eski olmayan orijinal pasaport. Pasaportunuz hasar görmüşse yenilenmesi gerekmektedir.

4‐ Uçak rezarvasyonu: Öngörülen tarihteki Gidiş – dönüş uçak rezervasyonu veya ulaşım aracına ilişkin diğer kanıtlayıcı belgeler. Rezervasyon yapılan havayolu şirketinin anteti, alınan çıktı üzerinde görünmeli ve PNR kodu yer almalıdır, mail çıktısı kabul edilmemektedir, ,süresi dolan yada pasif halde bulunan rezervasyon kodları ile işlem yapılmayacaktır.Tarih, gidiş‐dönüş, varış ve kalkış yeri bilgisi, yolcunun doğru yazılmış adı belge üzerinde yer almalıdır. Eğer farklı bir ülkeden otobüs veya kiralık araçla İspanya’ya geçiş sağlanacaksa kiralama detayları, araçların plakaları, transfer ile ilgili belgeler yada bu bilgilerin yazılı olduğu dilekçe iletilmelidir. Grup geçişlerinde otobüs şoförünün ehliyeti ve araç plakası da eklenmelidir. Charter uçuşlarda seyahat acentesinin charter sözleşmesini eklemesi gerekir.(ACENTEMİZ TARAFINDAN HAZIRLANACAKTIR.)

5‐ Otel / Konaklama: Tüm seyahat süresini kapsayan,otelin adı, adresi, yolcunun isminin yer aldığı onaylı otel rezervasyonu eğer seyahatinizin bir bölümü diğer Schengen ülkelerinde olacaksa lütfen seyahat programını da dosyanıza ekleyiniz. Otel rezervasyon tarihlerinin uçak rezervasyon tarihi ile uyumlu olması ve seyahatin büyük bölümünün İspanya’da olacağına dair kanıt sunması gerekmektedir. Konaklama bilgileri davetiye ile sunuluyorsa, davet gönderen kişinin kimlik fotokopisi de dosyaya eklenmelidir.(ACENTEMİZ TARAFINDAN HAZIRLANACAKTIR.)

6‐ Seyahat sağlık sigortası ayakta, yatakta, bütün tedavi masrafları, hastalık ve vefat halinde cenazenin ülkeye nakil masraflarını da kapsayan minimum 30.000€ teminatlı, antetli kağıda kaşeli ve imzalı olmalıdır. Sigorta poliçesinde başka bir para birimi bulunmamalıdır, Dolar , TL vs türünde sunulan sigorta poliçeleri kabul edilmemektedir.(ACENTEMİZ TARAFINDAN HAZIRLANACAKTIR.)

7‐ İş veren mektubu: Başvuru sahibi çalışıyorsa ya da iş yerinin sahibiyse, İspanya Başkonsolosluğu’na hitaben yazılmış iş yerinin antetli kağıdına kaşeli ve imzalı orijinal İş veren mektubu. Seyahat tarihlerinin mutlaka yazması gerekmektedir. Seyahat tarihlerinin, uçak ve otel tarihlerini kapsaması gerekmektedir. Devlete bağlı kurumlarda calışanlar için iş veren mektubunun yanı sıra üzerinde izinli günlerinin yazılı olduğu izin belgeleri de olmalıdır.

8‐ İşe giriş bildirgesi: SGK işe giriş belgesinde kayıtlı bulunan işyeri adres İstanbul Başkonsolosluğu’na başvuru yapabilen şehirlerden birine ait olmalıdır.Merkez ofisiniz bu şehirler dışında bir adresde bulunuyorsa durumu izah eden bir şirket yazısı dosyaya eklenmelidir.

9‐  4A / SGK hizmet dökümü: Detaylı, barkodlu hizmet dökümü (sigorta girişi yapılan ilk tarihten itibaren prim ödenmiş bütün tarihler) (İstanbul Başkonsolosluğu’na başvuru yapabilen şehirlerden birine ait olmalıdır.)

10‐ Maaş bordrosu: Çalıştığı yerdeki görev ve maaş durumunu belirten orijinal yazı. Son 3 aylık maaş bordrosu ıslak imzalı ve kaşeli olmalıdır. Daha önce Schengen vizesi almış kişilerin maaş bordrosunun kaşe ve imzalı olması zorunlu değildir.

11‐ Faaliyet belgesi: Ticaret odasına kayıtlı olduğunu gösteren orijinal ve güncel tarihli belge (faaliyet belgesi/oda sicil kayıt belgesi) Bu belge ıslak imzalı ya da e‐imzalı olmak zorundadır. Bunun dışında kesinlikle kabul edilmemektedir.

12‐ Resmi gazete

13‐ İmza sirküleri (işveren bilgilerinin olduğu bölüm eklenmelidir)

14‐ Vergi levhası (Son 3 ay içinde alımış olması lazım)

 15‐ Emekliler için: Başvuru sahibi emekli ise, resimli emekli kartı varsa fotokopisi ve emekli maaşını aldığı bankadan hesap dökümü, güncel tarihli (maximum 2 hafta) ve bakiye gösteren hesap bilgisi. Banka evrakları orijinal imzalı ve kaşeli olmalıdır.

16‐ Öğrenciler için: Başvuru sahibi öğrenci ise okuldan alınmış ıslak imzalı kaşeli orjinal öğrenci belgesi. Eğer kültürel veya sportif bir etkinliğe katılıyorsa (okul gezisi‐kamp‐yarışma vs.) İspanya’dan davetiye alınması gerekir.

17‐ Çalışmayan kişiler için: Başvuru sahibinin sponsor sunması gerekir. Sadece anne, baba, eş sponsor olabilir. Masrafları karşılayan kişi (sponsor) tarafından yazılmış orjinal ıslak imzalı dilekçe, sponsora ait bütün iş evrakları ve banka evrakları ve varsa maddi durum evrakları olmalıdır. Sponsorla aile bağını göstermek icin vukuatlı nüfus kayıt örneği gereklidir. Kişi yeni mezunsa en son alınan diploma/mezuniyet fotokopisi ayrıca eklenir.

18‐ Çiftçiler için: Başvuru sahibi çiftçiyse bağlı olduğu ziraat odası tarafından verilmiş çiftçi belgesi.

 19‐ Banka hesabı: Son 3 aya ait dökümü olan son 15 gün içinde işletilmiş antetli kağıtta, imzalı, kaşeli şahsi banka hesabı. Yeni açılan hesaplar kesinlikle kabul edilmemektedir. Turistik başvurularda şirket hesabı kabul edilmemektedir. Yalnızca Türk bankaları kabul edilmektedir.

20‐ Maddi durum: Maddi durumu gösteren diğer evraklar; varsa araç ruhsatı ve tapu fotokopisi. 2 taneden fazla tapu veya ruhsat varsa sadece 2 tanesi eklenmesi yeterlidir. Fotokopiler A4 boyutunda olmalıdır Turistik Amaçlı Schengen Vizesi İçin Gereken Evraklar

21‐ Muvafakatname: 18 yaş altı yolcular için tek başına veya anne/babadan yalnız biriyle seyahat ediyorsa muvafakatname alınmalıdır. Muvafakatnamede kiminle seyahat ediyorsa o kişinin adı, tc kimlik numarası belirtilmelidir; kişinin konaklama, ulaşım bilgileri ve geçerli vizesi de dosyaya eklenmelidir. Ayrıca özellikle İSPANYA ülkesine seyahat edeceği ibaresi yer alması gerekmektedir. Okul gezilerinde öğrenci grubuna eşlik edecek öğretmenin adı mutlaka belirtilmeli ve vize fotokopisi dosyaya eklenmelidir. Ziyaret edilecek bir İspanyol kurumu varsa muvafakatnamede o kurumun adı da belirtilmelidir.

22‐ Evlilik cüzdanı: Masrafların eş tarafından karşılanması durumunda evlilik cüzdanı fotokopisi ya da vukuatlı nüfus kayıt örneği eklenmelidir. (Yolcunun evraklarında farklı soyadı olan evrak olması durumunda: Farklı soy adının nedeni evlilik ise evlilik cüzdanı fotokopisi, boşanma ise boşanma evrakının fotokopisinin dosyaya eklenmesi gerekmektedir.)

23‐ İkametgah: Nüfus müdürlüğünden, muhtardan, E‐devlet hesabından alınmış, başvuru sahibinin adı yazmalıdır. Başvuru sahibinin yaşı farketmeksizin sunulması gerekir (Bebekler ve çocuklar).

24‐ Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği : Başvuru sahibi çalışmıyor veya öğrenci ise sponsor ile aile bağını göstermek için vukuatlı nüfus kayıt örneği gereklidir. Ek olarak soyisim değişikliğinde de sunulması gerekir. Başvuru sahibinin yaşı farketmeksizin sunulması gerekir (Bebekler ve çocuklar).

25‐ AB vatandaşıyla evli olanlar: AB ülkesinden alınmış Evlilik Cüzdanı. AB vatandaşı eşi statüsünden yararlanmak için AB makamlarının tanıdığı evlilikler geçerlidir, Türk makamlarından alınan Evlilik Belgeleri geçerli sayılmamaktadır.

26‐ Yabancılar için: Geçerliliği olan yasal oturum/ikamet izni. Seyahatinin dönüşünden itibaren 3 ay 15 gün geçerliliği olması gerekmektedir. Bu belgenin uzatıldığına dair verilen kağıt yeterli değildir. (Short‐Term/Kısa Dönem ikamet izinleri kabul edilmez, Ancak Kişinin Türkiyede çalıştığını gösteren iş belgeleri olması durumda short term kabul edilir.

27‐ Nüfus cüzdanı ve pasaport fotokopisi: Nüfus cüzdanının ve güncel pasaportun tüm işlenmiş sayfalarının (vize ya da damga olan tüm sayfaların) A4 boyutunda fotokopisi, Eski pasaportunuzda eğer son üç yıl içinde alınmış schengen vizesi varsa sadece alınan vizelerin fotokopisi. Fotoğraf çıktısı kabul edilmez. Evrakların gerçek boyutlarında fotokopilerinin sunulması gerekir.

28‐ Vize ücreti + Servis bedeli: Vize talebinin reddedilmesi durumunda iade talebi kabul edilmemektedir.

NOT 1: Belgelerin fotoğrafı çekilerek elektronik ortamdan çıktı alınması kabul edilmemektedir.

NOT 2: Orjinali istenen belgelerde ‘’aslı gibidir’’ vb. kaşeler bulunmaması gerekir. Orjinal belgesini geri almak isteyen kişiler o belgenin fotokopisini getirdiğinde gişe görevlisi fotokopiye ‘’orjinali görüldü’’ kaşesi basarak fotokopiyi alabilir.

NOT 3: Belgeler A4 ebatında olmalıdır.

NOT 4: 12 yaşından küçük çocukların vis’li vizesi olsa bile fotoğraf çekilmeye gelmesi zorunludur.

NOT 5: Almanya, Macaristan, Avusturya ve İsviçre vizelerinin vis’i alfabelerdeki farklılık sebebiyle kabul edilmemektedir.

Aşağıdakileri kabul ediyorum, ‐ Başvurum ile birlikte sunduğum belgeler yukarıda işaretlenmiştir. Schengen yönetmeliği uyarınca, istenilen bir veya daha fazla belgenin eksik olması durumunda veya şartlara tam olarak uymaması durumunda vizemin ret edilebileceğini biliyorum. ‐ Yukarıdaki durumlar için belirtilen tüm belgelerin ibraz edilmesi, otomatik olarak vize verileceği anlamına gelmemektedir. Başvurunuz için sunduğunuz belgeler size hiçbir şekilde geri iade edilmez. ‐ Gerekli olduğu düşünülen durumlarda ek belgeler, fotokopilerin orijinalleri ya da belgelerin aynısı, konsolosluk ve/veya BLS International personeli tarafından talep edilebilir. BLS International personeli gerekli gördüğü durumlarda başvuruya notlar düşebilir, gerekli görmediği belgeleri iade edebilir. ‐ Vize başvurusu sırasında ödenen vize ücreti, hizmet ücreti ve diğer ek servisler için ödenen ücretler, işlem sürecine giren başvurunun iptali halinde veya vize redle sonuçlandığında iade edilmez. ‐ Kapıda vize servisi BLS International ve BLS vize danışmanlık hizmetleri ltd. şti. sorumluluğundadır. İspanya Hükümeti veya İspanya Büyükelçiliği/Başkonsolosluğu bu servisten sorumlu tutulamaz.

 

 

İSPANYA TİCARİ VİZESİ

1‐ Schengen Vizesi Başvuru Formu: Başvuru sahibi tarafından el yazısı ile kişisel olarak eksiksiz, dikkatlice doldurulmuş ve imzalanmış Schengen vize başvuru formu, 37. madde ve son sayfanın sonunda yer alan imza bölümü mutlaka imzalanmalıdır. Reşit olmayanların formu anne‐baba tarafından doldurulmalı ve her ikisi tarafından da imzalanmalıdır.BAŞVURU FORMU İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ. 

2‐ Fotoğraf: 1 adet arka fon beyaz, 3 aydan eski olmayan 3,5x4,5 cm ebatında biometrik resim. (Resimde baş üstünde ve çene altında mesafe olmalıdır. Alına ve yüze saç ya da örtü gelmemelidir. Kaşların tamamı görünmelidr. Fotoğraf ön cepheden ve tüm yüzün görünür olması gerekmektedir. Photoshop işlemi uygulanmış olmalıdır, flu, fazla parlak ya da koyu,fotoğraflar ve gözlüklü fotoğraflar kabul edilmemektedir.

3‐ Original pasaport: Seyahat dönüş tarihinden itibaren 3 ay 15 gün geçerlilik süresi (temdit) olan ve vize etiketi yapıştırılabilecek minumum 2 boş vize sayfası olan, 10 yıldan eski olmayan orijinal pasaport. Pasaportunuz hasar görmüşse yenilenmesi gerekmektedir. (ACENTEMİZ TARAFINDAN HAZIRLANACAKTIR.)

4‐ Uçak rezarvasyonu: Öngörülen tarihteki Gidiş – dönüş uçak rezervasyonu veya ulaşım aracına ilişkin diğer kanıtlayıcı belgeler. Rezervasyon üzerinde PNR kodu yer almalıdır, mail çıktısı kabul edilmemektedir, ,süresi dolan yada pasif halde bulunan rezervasyon kodları ile işlem yapılmayacaktır. Tarih, gidiş‐dönüş, varış ve kalkış yeri bilgisi, yolcunun doğru yazılmış adı belge üzerinde yer almalıdır. Eğer farklı bir ülkeden otobüs veya kiralık araçla İspanya’ya geçiş sağlanacaksa kiralama detayları, araçların plakaları, transfer ile ilgili belgeler yada bu bilgilerin yazılı olduğu dilekçe iletilmelidir. Grup geçişlerinde otobüs şoförünün ehliyeti ve araç plakası da eklenmelidir. Charter uçuşlarda seyahat acentesinin charter sözleşmesini eklemesi gerekir.(ACENTEMİZ TARAFINDAN HAZIRLANACAKTIR.)

5‐ Otel: Tüm seyahat süresini kapsayan,otelin adı, adresi, yolcunun isminin yer aldığı onaylı otel rezervasyonu eğer eyahatinizin bir bölümü diğer Schengen ülkelerinde olacaksa lütfen seyahat programını da dosyanıza ekleyiniz. Otel rezervasyon tarihlerinin uçak rezervasyon tarihi ile uyumlu olması ve seyahatin büyük bölümünün İspanya’da olacağına dair kanıt sunması gerekmektedir. (ACENTEMİZ TARAFINDAN HAZIRLANACAKTIR.)

6‐ Sigorta: Seyahat sağlık sigortası ayakta, yatakta, bütün tedavi masrafları, hastalık ve vefat halinde cenazenin ülkeye nakil masraflarını da kapsayan minimum 30.000€ teminatlı, antetli kağıda kaşeli ve imzalı olmalıdır. Sigorta poliçesinde başka bir para birimi bulunmamalıdır, Dolar , TL vs türünde sunulan sigorta poliçeleri kabul edilmemektedir.(ACENTEMİZ TARAFINDAN HAZIRLANACAKTIR.)

7‐ Davetiye: İspanyol şirketi tarafından yollanmış, üzerinde seyahat tarihlerinin ve ilgili kişilerin isimlerinin yazdığı davetiye. Davetiyenin antetli kağıda ve kaşeli olması gerekmektedir. Davetiyenin renki çıktısı kabul edilir, fotokopi kabul edilmemektedir.

8‐ İş veren mektubu: Başvuru sahibi çalışıyorsa ya da iş yerinin sahibiyse, İspanya Başkonsolosluğu’na hitaben yazılmış iş yerinin antetli kağıdına kaşeli ve imzalı orijinal İş veren mektubu. Seyahat tarihlerinin mutlaka yazması gerekmektedir. Seyahat tarihlerinin, uçak ve otel tarihlerini kapsaması gerekmektedir. Devlete bağlı kurumlarda calışanlar için iş veren mektubunun yanı sıra üzerinde izinli günlerinin yazılı olduğu izin belgeleri de olmalıdır. Seyahat masrafları şirket tarafından karşılanıyorsa, iş veren mektubunda tüm seyahat masraflarının şirket tarafından karşılandığı belirtilmelidir.

9‐ Eğer Fuara katılacaksa: Katılıma dair fuar giriş kartı veya katılım belgesi.

10‐ İşe giriş bildirgesi: SGK işe giriş belgesinde kayıtlı bulunan işyeri adres İstanbul Başkonsolosluğu’na başvuru yapabilen şehirlerden birine ait olmalıdır.Merkez ofisiniz bu şehirler dışında bir adresde bulunuyorsa durumu izah eden bir şirket yazısı dosyaya eklenmelidir.

11‐ 4A / SGK hizmet dökümü: Detaylı, barkodlu hizmet dökümü (sigorta girişi yapılan ilk tarihten itibaren prim ödenmiş bütün tarihler) (İstanbul Başkonsolosluğu’na başvuru yapabilen şehirlerden birine ait olmalıdır.)

12‐ Maaş bordrosu: Çalıştığı yerdeki görev ve maaş durumunu belirten orijinal yazı. Son 3 aylık maaş bordrosu ıslak imzalı ve kaşeli olmalıdır. Son 3 sene içinde Schengen vizesi almış kişilerin maaş bordrosunun kaşe ve imzalı olması zorunlu değildir.

13‐ Faaliyet belgesi: Ticaret odasına kayıtlı olduğunu gösteren orijinal ve güncel tarihli belge (faaliyet belgesi/oda sicil kayıt belgesi) Bu belge ıslak imzalı ya da e‐imzalı olmak zorundadır. Bunun dışında kesinlikle kabul edilmemektedir

14‐ Resmi gazete

15‐ İmza sirküleri (İş veren bilgilerinin bulunduğu bölüm eklenmesi gerekmektedir)

16‐ Vergi levhası (Son 3 ay içinde alımış olması lazım)

17‐ Çiftçiler için: Başvuru sahibi çiftçiyse bağlı olduğu ziraat odası tarafından verilmiş çiftçi belgesi.

18‐ Banka hesabı: Şirket çalışanı için; işyeri yazısında masrafların şirket tarafından karşılanacağı belirtilmişse banka hesabına gerek yoktur. Ancak işyeri sahibi iseniz ve ortağınız yoksa şirket banka hesabı eklenmelidir. Ortaklı şirketlerde şirketin banka hesabı kabul edilmemektedir, şahsi banka hesabı sunulmalıdır. Son 3 aya ait dökümü olan son 15 gün içinde işletilmiş antetli kağıtta, imzalı, kaşeli banka hesabı eklenmelidir. Şirket çalışanı masrafların tarafından karşılanacağını beyan ediyorsa şahsi banka hesabı sunması gerekir. Yeni açılan hesaplar kesinlikle kabul edilmemektedir. Yalnızca Türk bankaları kabul etmektedir.

19‐ İkametgah: Nüfus müdürlüğünden, muhtardan, E‐devlet hesabından alınmış olmalıdır, başvuru sahibinin adı yazmalıdır.

20‐ Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği : Soyisim değişikliğinde de sunulması gerekir.

21‐ Yabancılar için: Geçerliliği olan yasal oturum/ikamet izni. Seyahatinin dönüşünden itibaren 3 ay 15 gün geçerliliği olması gerekmektedir. Bu belgenin uzatıldığına dair verilen kağıt yeterli değildir. (Short‐Term/Kısa Dönem ikamet izinleri kabul edilmez, Ancak Kişinin Türkiyede çalıştığını gösteren iş belgeleri olması durumda short term kabul edilir. Ticari Amaçlı Schengen Vizesi İçin Gereken Belgeler.

22‐ Nüfus cüzdanı ve pasaport fotokopisi: Nüfus cüzdanının ve güncel pasaportun tüm işlenmiş sayfalarının (vize ya da damga olan tüm sayfaların) A4 boyutunda fotokopisi, Eski pasaportunuzda eğer son üç yıl içinde alınmış schengen vizesi varsa sadece alınan vizelerin fotokopisi.

23‐ Vize ücreti + servis bedeli: Vize talebinin reddedilmesi durumunda iade talebi kabul edilmemektedir.

NOT 1: Belgelerin fotoğrafı çekilerek elektronik ortamdan çıktı alınması kabul edilmemektedir.

NOT 2: Orjinali istenen belgelerde ‘’aslı gibidir’’ vb. kaşeler bulunmaması gerekir. Orjinal belgesini geri almak isteyen kişiler o belgenin fotokopisini getirdiğinde gişe görevlisi fotokopiye ‘’orjinali görüldü’’ kaşesi basarak fotokopiyi alabilir.

NOT 3: Belgeler A4 ebatında olmalıdır.

NOT 4: 12 yaşından küçük çocukların vis’li vizesi olsa bile fotoğraf çekilmeye gelmesi zorunludur.

NOT 5: Almanya, Macaristan, Avusturya ve İsviçre vizelerinin vis’i alfabelerdeki farklılık sebebiyle kabul edilmemektedir.

NOT 6: 90 gün sonrasına ait seyahat planları için başvuru yapılamaz. Başvuruya geldiğiniz gün ile seyahat tarihiniz arasındaki süre 90 günü aşmamalıdır.

NOT 7: Seyahat tarihiniz ile başvuru tarihiniz arasında 4 iş günü olmalıdır. 4 iş günü altında yapılan başvurular kesinlikle kabul edilmemektedir.

Aşağıdakileri kabul ediyorum, ‐ Başvurum ile birlikte sunduğum belgeler yukarıda işaretlenmiştir. Schengen yönetmeliği uyarınca, istenilen bir veya daha fazla belgenin eksik olması durumunda veya şartlara tam olarak uymaması durumunda vizemin ret edilebileceğini biliyorum. ‐ Yukarıdaki durumlar için belirtilen tüm belgelerin ibraz edilmesi, otomatik olarak vize verileceği anlamına gelmemektedir. Başvurunuz için sunduğunuz belgeler size hiçbir şekilde geri iade edilmez. ‐ Gerekli olduğu düşünülen durumlarda ek belgeler, fotokopilerin orijinalleri ya da belgelerin aynısı, konsolosluk ve/veya BLS International personeli tarafından talep edilebilir. BLS International personeli gerekli gördüğü durumlarda başvuruya notlar düşebilir, gerekli görmediği belgeleri iade edebilir. ‐ Vize başvurusu sırasında ödenen vize ücreti, hizmet ücreti ve diğer ek servisler için ödenen ücretler, işlem sürecine giren başvurunun iptali halinde veya vize redle sonuçlandığında iade edilmez. ‐ Kapıda vize servisi BLS International ve BLS vize danışmanlık hizmetleri ltd. şti. sorumluluğundadır. İspanya Hükümeti veya İspanya Büyükelçiliği/Başkonsolosluğu bu servisten sorumlu tutulamaz.

 

İLGİLİ ÜRÜNLER

yukarı

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı
ShopPHP | v5