Hakkımızda

Hakkımızda;

 

Kurulduğumuz günden itibaren turizm sektöründe hizmetlerde bulunan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; yurtiçi otelleri, yurtdışı otelleri, uçak biletleri, kültür turları, yurtdışı turları, yurtdışı fuar turları, bayi gezileri, gemi turları, vize işlemlerini profesyonelce yapmaktadır.

 

En düşük maliyetle en kaliteli hizmeti almanızı amaç edinmiş, kendimiz için değil memnuniyetiniz için çalışan bir ekip.

 

300,000 otel seçeneği ile geniş bir hizmet ağına sahip olan şirketimiz her zaman en kaliteli ürünü, en uygun fiyat avantajları ile misafirlerine sunmayı hedef edinmiştir. Rezervasyon sistemimiz ile hata oranını sıfıra indirgeyip taleplerinize en uygun seçenekleri hızlı bir şekilde sunarak karar vermenize yardımcı olan bir danışman.

 

Çalıştığımız otelleri denetleyip, gerekli görülen konularda otel yönetimini uyaran, tatil kalitenizi yükselten bir denetmen.

 

Gelişmekte olan dinamik turizm dünyasını yakından takip ederek firmalara ilişkin olumlu ve olumsuz tüm yorumları araştırarak fikir edinen bir gözlemciyiz.

 

 

Ayrıca;

 

Sınırlı paket seçenekleriyle sizi sıkmadan, memnuniyetiniz ve istekleriniz doğrultusunda yeni seçenekler yaratabilecek kadar üretken ve esnek,

 

Sizleri yanıltıcı beyan ve reklamlardan kesinlikle kaçınan, olabileceğinden fazlasının sözünü vermeyecek kadar dürüst,

 

Bütün bir yıl çalışmanızın sonucunda hak etmiş olduğunuz tatilin ne kadar kıymetli olduğunu anlayabilecek kadar içinizden,

 

Hava yollarının kalkış saatlerinde olabilecek değişiklikleri anında sizlere bildirerek olası mağduriyetinizi gidermek için gerekli her türlü tedbiri alan ve tatilinizin harika geçmesi için her türlü faktörü düşünecek kadar profesyonel şirketiz.

 

Hizmet planlamasında her zaman misafir görüşlerine önem veren her görüşü can kulağı ile dinleyen Fuar Turları, siz müşterilerimizden gelebilecek her türlü öneri ve eleştirileri değerlendirecektir.

 

hakan@fuarturlari.net

selda@fuarturlari.net

info@fuarturlari.net

monopoltur@fuarturlari.net

yukarı

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı
ShopPHP | v5